1
1
استاندار یزد تأکید کرد: لزوم برند شدن دانش‌آموزان یزدی در مباحث علمی و اخلاقی. استاندار یزد با اشاره به ضرورت استعدادیابی دانش‌آموزان در حوزه‌های مختلف، گفت: دانش‌آموزان یزدی باید از نظر علم و دانش، نظم و انضباط و اخلاق صاحب به برند کشوری شوند. استاندار یزد با اشاره به ضرورت استعدادیابی دانش‌آموزان در حوزه‌های مختلف، گفت: دانش‌آموزان یزدی باید از نظر علم و دانش، نظم و انضباط و اخلاق صاحب به برند کشوری شوند.
« سیدمحمد میرمحمدی» در نخستین نشست شورای آموزش و پرورش استان، با اشاره به رشد آمار دانش‌آموزان اتباع خارجی در استان یزد، اظهار کرد: این رشد آماری از منظر جهانی یک فرصت و یک نقطه قوت برای استان است.
وی گفت: تحصیل دانش‌آموزان اتباع در استان یزد فرصتی است برای تعلیم و تربیت شایسته آنان که بتوانند افراد تاثیرگذاری برای فردای جامعه خود باشند .
میرمحمدی افزود: باید تلاش کنیم امکانات، تجهیزات و کمبودهایی که دراین زمینه وجود دارد را با کمک کمیساری‌های عالی سازمان ملل مرتفع نماییم .
استاندار یزد تکیه برآمار صحیح را لازمه برنامه‌ریزی صحیح دانست و بیان کرد: بدین منظور باید همواره آمار خود را از مأخذ و منابع معتبر تهیه کنیم.
وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد مهارت آموزی دانش آموزان، تصریح کرد:‌ باید تلاش کنیم علاوه بر استعدادیابی، زمینه اشتیاق و علاقه را در دانش‌آموزان تقویت کنیم.
این مقام مسئول در پایان خطاب به مسئولان اداره کل آموزش و پرورش یزد،‌تأکید کرد: برنامه‌ریزی ها باید به سمتی هدایت شوند که دانش‌آموزان استان در تمامی زمینه‌ها همچون مهارت، اخلاق، رعایت حقوق همدیگر، علم ودانش، نظم و انضباط و صداقت مانند 23 سال صدرنشینی درکشور صاحب برند کشوری شوند.

 
منو